| Szélesség | 280 mm |
|---|---|
| Magasság | 1150 mm |
| Csomag | 1 db |
| Alapanyag | Inox |
| Kartus Átmérő | 35 mm |
| Jótállás | 2 év |
| Szerelés | Fali150 mm |
| Kezelőkar | Karos |
| Kivitel | Állítható oszlop magasság; AntiCalc |
| Zuhanyoszlop | Csapteleppel |
"Mindennel maximálisan elégedett vagyok. Ajtó beépítve, tökéletesen funkcionál.2016.06.13. Nagy Gábor"
Olvassa el vásárlóink véleményét Tekintse meg blogunkat