Aqualine felhajtható zuhanyülőke 32x23
| Márkanév | Aqualine |
|---|---|
| Széria | |
| Rendelési kód | AE236 |
| Garancia | 24 hónap |
| Súly | 2,56 kg |
| Csomag | 1 db |
| Magasság | 106 mm |
| Teherbírás | 160 kg |
| Jótállás | 2 év |
| Szélesség | 320 mm |
| Méret | 320x106x325 mm |
| Mélység | 325 mm |
| Alapanyag | Bambusz;Aluminium; |
| Szín | Barna |
| Kivitel | Ülőke / Szék |
| Szerelés | Fúrással |
Bemutatótermünk és raktárunk 2026.05.02-án ZÁRVA tart.
"Teljesen elégedett voltam az ügyfélszolgálattal, megadtam a telefonszámomat, másnap felhivtak, időpontegyeztetés után pontosan érkezett a képviselő, korrekt ajánlatot adott, minden kérdésre azonnali választ kaptam. Telefonon, emailban minden részlet egyeztetése után a szerelő pontosan érkezett, precizen, jól és gyorsan dolgozott. "
Olvassa el vásárlóink véleményét Tekintse meg blogunkat