| Márkanév | Polysan |
|---|---|
| Széria | ALTIS |
| Rendelési kód | AL1510CAL1580C |
| Garancia | 36 hónap |
| Súly | 86,00 kg |
| Szélesség | 1000 mm |
| Magasság | 2000 mm |
| Mélység | 800 mm |
| Csomag | 2 db |
| Forma | Szögletes - sarokbelépős |
| Nyitás típusa | Toló |
| Üveg típusa | Tanszparent |
| Üvegbevonat | Antidrop |
| Üvegvastagság | 8 mm |
| Tulajdonságok | Keret nélküli kivitel |
| Méret | 100x80 cm |
| Profil színe | Króm - polírozott alumínium |
| Jótállás | 3 év |
| Belépési szélesség | 460 mm |
Bemutatótermünk és raktárunk 2026.05.02-án ZÁRVA tart.
Mi Ár Zsomborral voltunk kapcsolatban, aki itt dolgozik, s aki rögtön megmutatta, mennyire ismeri a szakma minden csínját-bínját. Udvarias, segítőkész, még a lakásunkra is eljött, a helyszínt megszemlélve, hogy hasznos tanácsot adhasson, milyen kabint és zuhanypanelt válasszunk. Még a kivitelezővel is hajlandó volt találkozni, akivel megtanácskozta, hogy lehet a legjobbat kihozni a fürdőszobánkból. Más üzletben igyekeznek rá sózni a vásárlókra mindenféle rossz árut szaktudás nélkül, de itt egészen más volt a helyzet. Mindenkinek csak ajánlani tudom ezt az üzletet. Köszönjük, Zsombor. Boldizsárné Yvette 2017.11.12.
Olvassa el vásárlóink véleményét Tekintse meg blogunkat