| Méret | 25x70 |
| Gyártó | ATRIUM |
| Anyag | Vörös agyag |
| Felület | MATT - (MATE) |
| Fagyálló | Nem |
| Kg/Doboz | 25 |
| Darab/Doboz | 9 |
| Széria | AT.MIST |
| Méret | 25x70 cm |
| Vastagság | 8 mm |
| Tömeg | 15.59 kg |
Bemutatótermünk és raktárunk 2026.05.02-án ZÁRVA tart.
Amit ígértek,pontosan be is tartották.Leveleimre szinte azonnal válaszoltak,telefonon egyeztettek velem,a megadott időpont előtt tudtak szállítani.Az általuk küldött futár pontos és a fiatalember nagyon szimpatikus,segítőkész volt.Bárkinek szívből ajánlom őket. Amiért tőlük vásároltam: kapcsolattartá,pontosság 2020/07/27 Rozi
Olvassa el vásárlóink véleményét Tekintse meg blogunkat