| Márkanév | Sapho |
|---|---|
| Széria | TABELLA |
| Rendelési kód | MI390B |
| Garancia | 24 hónap |
| Súly | 0,60 kg |
| Jótállás | 2 év |
| Szélesség | 390 mm |
| Méret | 390x50x80 mm |
| Magasság | 50 mm |
| Mélység | 80 mm |
| Szín | Fekete matt |
| Alapanyag | Inox |
Bemutatótermünk és raktárunk 2026.05.02-án ZÁRVA tart.
Nagy szaktudással rendelkező az értékesítőik tanácsaikkal segítettek a zuhanykabin kiválasztásában. Időben meg is érkezett hozzánk a rendelt termék amit másnap a cég szerelői beüzemeltek.
Olvassa el vásárlóink véleményét Tekintse meg blogunkat