| Márkanév | Sapho |
|---|---|
| Széria | |
| Rendelési kód | 1205-17 |
| Garancia | 24 hónap |
| Súly | 0,56 kg |
| Szín | Króm |
| Mélység | 400 mm |
| Csomag | 1 db |
| Hossz. | 400 mm |
| Alapanyag | Réz |
| Jótállás | 2 év |
| Szerelés | Fali |
| Forma | Szögletes |
Bemutatótermünk és raktárunk 2026.05.02-án ZÁRVA tart.
"A boltból most rendeltem először, de meg vagyok elégedve a megrendelés teljesítésével és a kiszállítással. A házhoz szállításáért nem kellett fizetni! Bajor Sánodrné 2016.05.23."
Olvassa el vásárlóink véleményét Tekintse meg blogunkat