| Márkanév | Sapho |
|---|---|
| Széria | |
| Rendelési kód | SK351 |
| Garancia | 24 hónap |
| Súly | 0,41 kg |
| Szín | Króm |
| Magasság | 100 mm |
| Mélység | 350 mm |
| Csomag | 1 db |
| Hossz. | 350 mm |
| Alapanyag | Réz |
| Jótállás | 2 év |
| Szerelés | Fali |
"A boltból most rendeltem először, de meg vagyok elégedve a megrendelés teljesítésével és a kiszállítással. A házhoz szállításáért nem kellett fizetni! Bajor Sánodrné 2016.05.23."
Olvassa el vásárlóink véleményét Tekintse meg blogunkat