| Márkanév | Sapho |
|---|---|
| Széria | JALOUSI |
| Rendelési kód | 1801-08 |
| Garancia | 24 hónap |
| Súly | 15,30 kg |
| Szélesség | 500.00 |
| Teljesítmény | 765.00 W |
| Szín | Fehér |
| Magasság | 1500.00 |
| Alapanyag | Acél |
| Űrtartalom | 4.88 |
| Méret | 500x1500 mm |
| Bekötés | Kombinált fűtés |
| Radiátor Kivitele | szögletes |
Bemutatótermünk és raktárunk 2026.05.02-án ZÁRVA tart.
"A rendeléssel és a kiszállítással minden rendben volt 3 nap alatt kiszállították az árút. Az ügyfélszolgálaton kedvesek segítőkészek voltak. Megbízható bolt.2016.07.04. Sike Anna"
Olvassa el vásárlóink véleményét Tekintse meg blogunkat