Sapho Cirasa Mosdótartó szekrény, dupla mosdóval, 118,4 x 64 x 46 cm, Fényes fehér
| Márkanév | Sapho |
|---|---|
| Széria | CIRASA |
| Rendelési kód | CR601-3030+CR601-3030 |
| Garancia | 24 hónap |
| Súly | 16,50 kg |
| Jótállás | 2 év |
| Mélység | 460 mm |
| Méret | 2x 59,2x64x46 cm |
| Szélesség | 2x 592 mm |
| Magasság | 2x 640 mm |
| 3d model | Van |
| Szín | Fehér |
| Alapanyag | MDF/laminált |
| Kivitel | Halk lágy záródás |
| Bútor típusa | Fiókos |
| További színek | Színminták szerint választható |
| Mosdó típusa | Klasszikus mosdó |
| Csomag tartalma | Fogantyú |
| Szerelés | Fali |
| A csomag nem tartalmazza | Mosdó |
Bemutatótermünk és raktárunk 2026.05.02-án ZÁRVA tart.
"Pontos és megbízható szolgáltatást nyújtanak! Rendkívül készségesek és segítőkészek. Abszolút pozitív élmény volt tőlük vásárolni! Európai színvonalú szolgáltatás és minőség! Fazekas András 2016.07.19."
Olvassa el vásárlóink véleményét Tekintse meg blogunkat