| Márkanév | Cata |
|---|---|
| Széria | X-MART VENTILÁTOR |
| Rendelési kód | 01010000 |
| Garancia | 24 hónap |
| Súly | 0,70 kg |
| Szín | Fehér |
| Alapanyag | PVC |
| Méret | 150x150x85 mm |
| Teljesítmény | 15.00 W |
| Cső Átmérő | 100 mm |
| Zajszint | 40.00 |
Fürdőszoba axiális ventilátor STANDARD- tal
Bemutatótermünk és raktárunk 2026.05.02-án ZÁRVA tart.
"Maximálisan elégedett voltam mindennel! A szerelők pontosan jöttek, korrektül megcsinálták a munkájukat, hamar végeztek. Azóta is használjuk a zuhanykabinté s reméljük sokáig nem lesz gond vele. További sok megrendelést kívánok! Üdvözlettel: Pocsai István 2017. 06.07"
Olvassa el vásárlóink véleményét Tekintse meg blogunkat