| Márkanév | Aqualine |
|---|---|
| Széria | POSEIDON |
| Rendelési kód | PS474B |
| Garancia | 24 hónap |
| Súly | 7,50 kg |
| Jótállás | 2 év |
| Magasság | 740 mm |
| Teljesítmény | 249 W |
| Bekötés helye 50 mm | Aszimmetrikus ( oldalra ) |
| Forma | E-forma |
| Hőmérsékleti adatok | 75/65/20 °C |
| Szélesség | 450 mm |
| Bekötési távolság | 50 mm |
| Méret | 450x740 mm |
| Űrtartalom | 2.5 l |
| Fűtési lehetőség | Központi fűtés;Elektromos fűtés;Kombinált fűtés; |
| Max. üzemi nyomás | 10 bar |
| Alapanyag | Acél |
| Szerelés | 180°-ban elforgatható |
| Ajánlott fűtőpatron | 200 W |
| Szín | Fekete matt |
| Csomag | 1 db |
| 3d model | Van |
Bemutatótermünk és raktárunk 2026.05.02-án ZÁRVA tart.
Kedves Apolló, A tegnapi kiszállítás pontos volt, a szombatra vonatkozó rugalmas beszerelési időpontot külön köszönöm :) Viktor a megbeszélt időpontban érkezett, segítőkész volt és precíz munkát végzett. Üdv - Nagy Linda Brigitta
Olvassa el vásárlóink véleményét Tekintse meg blogunkat