| Garancia | 24 hónap |
|---|---|
| Súly | 26,88 kg |
| Magasság | 1900 mm |
| Mélység | 800 mm |
| Csomag | 1 ks |
| Forma | Fix fal zuhanyajtóhoz |
| Üveg Típusa | Átlátszó |
| Üvegbevonat | Antidrop |
| Üvegvastagság | 6 mm |
| Méret | 80 |
| Profil Színe | Króm - polírozott alumínium |
Bemutatótermünk és raktárunk 2026.05.02-án ZÁRVA tart.
"A boltból most rendeltem először, de meg vagyok elégedve a megrendelés teljesítésével és a kiszállítással. A házhoz szállításáért nem kellett fizetni! Bajor Sánodrné 2016.05.23."
Olvassa el vásárlóink véleményét Tekintse meg blogunkat