| Márkanév | Polysan |
|---|---|
| Széria | ZOOM LINE |
| Rendelési kód | ZL3210 |
| Garancia | 24 hónap |
| Súly | 31,88 kg |
| Magasság | 1900 mm |
| Mélység | 1000 mm |
| Csomag | 1 db |
| Forma | Fix fal zuhanyajtóhoz |
| Üveg Típusa | Tanszparent |
| Üvegbevonat | Antidrop |
| Üvegvastagság | 6 mm |
| Profil Színe | Króm - polírozott alumínium |
| Jótállás | 2 év |
Bemutatótermünk és raktárunk 2026.05.02-án ZÁRVA tart.
Segítőkész kollégák, profi ismeretekkel 2023/02/16
Olvassa el vásárlóink véleményét Tekintse meg blogunkat