| Márkanév | Sapho |
|---|---|
| Széria | PAX |
| Rendelési kód | XA02/15 |
| Garancia | 72 hónap |
| Súly | 1,74 kg |
| Szín | Fekete matt |
| Magasság | 166 mm |
| Mélység | 150 mm |
| Csomag | 1 ks |
| Alapanyag | Réz |
| Kartus Átmérő | 35 mm |
| Jótállás | 6 év |
| Telepítés | Álló |
| Kezelőkar | Karos |
| Forma | Kerek |
Bemutatótermünk és raktárunk 2026.05.02-án ZÁRVA tart.
Elégedett vagyok az áruházzal és ha szükségem lesz még alkat részre vagy berendezésre vissza fogok térni. Olyan alkat részt sikerült be szereznem amire azt mondák a fél országban hogy ne keressem mert nincs! Ferenc 2020/07/30
Olvassa el vásárlóink véleményét Tekintse meg blogunkat