| Márkanév | Ridder |
|---|---|
| Széria | MILA |
| Rendelési kód | 2163401 |
| Garancia | 0 hónap |
| Súly | 0,00 kg |
| Szín | Fehér |
| Szélesség | 145 mm |
| Magasság | 420 mm |
| Mélység | 145 mm |
| Csomag | 1 db |
| Méret | 145x420x145 mm |
| Alapanyag | Kerámia; Acél |
| Jótállás | 2 év |
| Kivitel | WC kefe |
| Szerelés | Álló |
| Forma | Kerek |
Bemutatótermünk és raktárunk 2026.05.02-án ZÁRVA tart.
A terméket web áruházban kinézve, majd a boltban egy-két részletet ellenőrizve a megrendelés, fizetés és kiszállítás simán ment. 2022/12/20
Olvassa el vásárlóink véleményét Tekintse meg blogunkat