|
Márkanév | Ridder |
|---|---|
| Széria | MILA |
| Rendelési kód | 2163101 |
| Garancia | 0 hónap |
| Súly | 0,00 kg |
| Szín | Fehér |
| Szélesség | 95 mm |
| Magasság | 120 mm |
| Mélység | 95 mm |
| Csomag | 1 db |
| Méret | 95x120x95 mm |
| Alapanyag | Kerámia; Acél |
| Jótállás | 2 év |
| Kivitel | Pohár/Fogkefetartó |
| Szerelés | Álló |
| Forma | Kerek |
Bemutatótermünk és raktárunk 2026.05.02-án ZÁRVA tart.
"Nagyon elégedett vagyok gyorsak pontosak tökéletes kiszolgalas jó minőség, köszönöm! Hatházi Tibor 2016.08.19."
Olvassa el vásárlóink véleményét Tekintse meg blogunkat