| Márkanév | Silfra |
|---|---|
| Széria | |
| Rendelési kód | WA43451 |
| Garancia | 24 hónap |
| Súly | 0,19 kg |
| Befogható Mosdó Vastagság | 0-80 mm |
| Szín | Króm |
| Csomag | 1 db |
| Kivitel | Zárható túlfolyóval; Zárható túlfolyó nélkül |
| Menetméret | 5/4" |
| Alapanyag | PVC |
| Jótállás | 2 év |
Bemutatótermünk és raktárunk 2026.05.02-án ZÁRVA tart.
Az eladók agyon segítőkészek és kedvesek. Minden rendben zajlott. 2023/03/29
Olvassa el vásárlóink véleményét Tekintse meg blogunkat