| Márkanév | Isvea |
|---|---|
| Széria | |
| Rendelési kód | 40D80200I-S |
| Garancia | 24 hónap |
| Súly | 2,70 kg |
| Szín | Fehér |
| Szélesség | 367 mm |
| Mélység | 440 mm |
| Csomag | 1 db |
| Méret | 36,7x44 cm |
| Alapanyag | Duroplast |
| Forma | Csak saját WC-hez |
| Kivitel | Soft Close (lassú záródás);Easy Take (gyors levétel);SLIM (vékony) |
| Jótállás | 2 év |
Bemutatótermünk és raktárunk 2026.05.02-án ZÁRVA tart.
"Teljesen elégedett vagyok, az áru gyorsan megérkezett, minden a megbeszéltek alapján történt. Gördülékenyen zajlott a beüzemelés, és nagy előny, hogy a beüzemelés mellett, a meglévő berendezés bontását és elszállítását is vállalják.2016.09.20."
Olvassa el vásárlóink véleményét Tekintse meg blogunkat