| Márkanév | Gelco |
|---|---|
| Széria | LORO |
| Rendelési kód | GN5590 |
| Garancia | 36 hónap |
| Súly | 55,00 kg |
| 3d model | Van |
| Csomag | 2 db |
| Profil színe | Króm - polírozott alumínium |
| Mélység | 900 mm |
| Rádiusz | R550 |
| Méret | 90x90 cm |
| Szélesség | 900 mm |
| Belépési szélesség | 685 mm |
| Üvegvastagság | 6 mm |
| Forma | Íves |
| Nyitás típusa | Nyíló kétajtós |
| Üveg típusa | Tanszparent |
| Üvegbevonat | Bevonattal ellátott üveg |
| Tulajdonságok | Kifelé és befelé nyíló;Keret nélküli kivitel; |
| Magasság | 2000 mm |
| Jótállás | 3 év |
Bemutatótermünk és raktárunk 2026.05.02-án ZÁRVA tart.
Rendkívül kedvesek és segítőkészek voltak az ügyfélszolgálatos srácok. A megrendelt zuhanykabin kifogástalan minőségű volt és gondosan becsomagolva érkezett az előre megbeszélt napon. Másnap a megbeszéltek szerint érkeztek a szerelőik és beüzemelték az új kabinomat. Az egész család örül az új fürdőszobánknak! : )
Olvassa el vásárlóink véleményét Tekintse meg blogunkat