| Márkanév | Gelco |
|---|---|
| Széria | DRAGON |
| Rendelési kód | GD4612B |
| Garancia | 36 hónap |
| Súly | 55,50 kg |
| 3d model | Van |
| Csomag | 1 db |
| Profil színe | Fekete matt |
| Szerelésiméret -tól | 1210 mm |
| Szerelésiméret -ig | 1120 mm |
| Szélesség | 1200 mm |
| Belépési szélesség | 470 mm |
| Nyitás irány | Univerzális |
| Üvegvastagság | 8 mm |
| Forma | Ajtó |
| Nyitás típusa | Toló |
| Üveg típusa | Tanszparent |
| Üvegbevonat | Bevonattal ellátott üveg |
| Tulajdonságok | Keret nélküli kivitel |
| Magasság | 2000 mm |
| Jótállás | 3 év |
"Már a vásárlást megelőző információkkal maximálisan elégedettek voltunk. Ezt követően a kabin helyének kialakítása, a szállítás és beszerelés a megbeszélt időben, pontosan és zökkenőmentesen történt. Ami még rendkivül szimpatikus volt számunkra, hogy a munkák befejeztével rendben hagyták el a helyszint. Munkatársaik szakértelme és magatartása kiváló. Köszönjük! Üdvözlettel: Solti Péter és felesége 2017.08.28"
Olvassa el vásárlóink véleményét Tekintse meg blogunkat