| Kád formája : | szabadonálló kád |
|---|---|
| Kád gyártója : | Aquatrend kád |
| Kád mérete : | 180 cm |
| Cikkszám | 68504 |
|---|---|
| Kád mérete: | 180x85x65 cm |
| Anyaga: | Akril |
| Szifon és a lefolyó tartozék | |
| Garancia: | 5 év |
| Gyártó: | Aquatrend |
| A termék súlya: | 50.00 kg / db |
Bemutatótermünk és raktárunk 2026.05.02-án ZÁRVA tart.
Segítőkészség, figyelem, pontosság, hatalmas választék, szaktanács, kreatív megoldások keresése, visszahívás, gyors válasz e-mail .... Amiért tőlük vásároltam: Szakértelem, vásárló központú kommunikáció! Kanda Jutka 2018.03.21.
Olvassa el vásárlóink véleményét Tekintse meg blogunkat