megfizethető SAMBA sorozat a termékek széles skáláját tartalmazza, ami népszerűvé teszi a szállodatulajdonosok és a tervezők körében.
| Márkanév | Aqualine |
|---|---|
| Széria | SAMBA |
| Rendelési kód | SB131 |
| Garancia | 24 hónap |
| Súly | 2,47 kg |
| Átmérő | 200 mm |
| Szín | Króm |
| Szélesség | 200 mm |
| Magasság | 800 mm |
| Mélység | 200 mm |
| Csomag | 1 db |
| Méret | 200x800x200 mm |
| Alapanyag | Ötvözet |
| Jótállás | 2 év |
| Kivitel | WC-papír tartó WC-kefével |
| Szerelés | Álló |
| Forma | Kerek |
Bemutatótermünk és raktárunk 2026.05.02-án ZÁRVA tart.
Összességében minden korrektül zajlott. Amiért tőlük vásároltam: MInden részletet előre lehetett tisztázni, és minden a megbeszéltek szerint történt. Tamás 2020/08/28
Olvassa el vásárlóink véleményét Tekintse meg blogunkat