AQUALINE ORBIT-E elektromos fürdőszobai radiátor fűtőpatronnal, egyenes, 450x960mm, 300W, fehér (ILEO94T)
| Márkanév | Aqualine |
|---|---|
| Széria | DIRECT-E & ORBIT-E |
| Rendelési kód | ILEO94T |
| Garancia | 24 hónap |
| Súly | 12,80 kg |
| Szín | Fehér |
| Szélesség | 450 mm |
| Magasság | 960 mm |
| Csomag | 1 db |
| Forma | H-forma |
| Fűtési lehetőség | Radiátorba integrált elektromos fűtés |
| Kivitel | Radiátor / elektromos ( fűtőpatront tartalmazza) |
| Méret | 450x960 mm |
| Alapanyag | Acél |
| Teljesítmény | 300 W |
| Jótállás | 2 év |
Bemutatótermünk és raktárunk 2026.05.02-án ZÁRVA tart.
Tisztelt Eladók/Ügyintézők! Ezúton is szeretném megköszönni az üzlet dolgozóinak közreműködését a zuhanykabinom megvásárlása során tanúsítottak miatt. Először a webes felületen néztem meg a kínálatot, majd személyesen is megjelentem a Pongrác úti bemutatóteremben. Eladójuktól - 35 körüli fiatalember - részletes tájékoztatást kaptam az elképzelésem megvalósításához, majd azt megköszönve elégedetten távoztam. Pár nap múlva konkrét vásárlási szándékkal mentem vissza az üzletbe, ahol a rendelésemet azonnal rögzítették és tájékoztattak a további lépésekről. A kiszállítás is zavartalanul zajlott. A hibás elem cseréje 3 munkanap.alatt megoldódott. Gratulálok a "Csapatnak", további sok sikert, jó egészséget kívánok Önöknek! (Én vagyok az a vásárló, akinek a cicája kirándult egyet az Önök futár autójával.
Olvassa el vásárlóink véleményét Tekintse meg blogunkat