| Méret | 25x70 |
| Gyártó | Pamesa |
| Anyag | Vörös agyag |
| Felület | MATT - (MATE) |
| Fagyálló | Nem |
| Kg/Doboz | 25 |
| Darab/Doboz | 9 |
| Széria | AT.MIST |
| Méret | 25x70 cm |
| Vastagság | 8 mm |
| Tömeg | 15.59 kg |
Bemutatótermünk és raktárunk 2026.05.02-án ZÁRVA tart.
"Többszöri egyeztetés, pontosság, korrekt kiszolgálás. Köszönjük a beszerelést, ami fennakadás nélkül történt, annak ellenére, hogy egy-két problémába ütköztek a kollégák a helyszín adottságai miatt. Nagyon ügyes, tisztességes kis csapat volt nálunk.2016.02.03. Bíró Kálmán"
Olvassa el vásárlóink véleményét Tekintse meg blogunkat